KOA Speer WU732B15TTD12L0F
Res 0612 0.012 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.45%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res, 0R012, 1.5W, 0612, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WU732B15TTD12L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.012ohm, 0.134V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
1% ¡À100ppm/¡æ 12m¦¸ 1.5W 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
0612 WIDE CHIP 0.012R ±1% 1.5W