KOA Speer WK73S3ATTE62LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.062ohm, 0.305V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Thick Film Resistors - SMD 1.5W, 62m ohm, 5%
RES 62M OHM 5% 1.5W 2512 / 62 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
RES 62M OHM 5% 1.5W 2512
RES 62 MOHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 62MR