KOA Speer WK73S3ATTE62L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.062ohm, 0.305V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 62M OHM 1% 1.5W 2512
RES 62 MOHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 62MR