KOA Speer WK73S3ATTE30LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.03ohm, 0.2121V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1225
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 30M OHM 5% 1.5W 2512
RES 30 MOHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 30MR
.03 OHM 4W 5%