KOA Speer WK73S3ATTE1R8J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1.8ohm, 1.6432V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 1.8 OHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 1.8R