KOA Speer WK73S3ATTE1R6J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1.6ohm, 1.5492V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 1.6 OHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 1.6R