KOA Speer WK73S2JTTE82LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.082ohm, 0.2864V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.082ohm, 0.286V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
설명
RES 82M OHM 5% 1W 1812
RES 82 MOHM 5% 1W 1812