KOA Speer WK73S2JTTE56LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.056ohm, 0.2366V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res, 0R056, 1W, Thick Film, 1020 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2HTTE56L0F
설명
RES 56M OHM 5% 1W 1812
RES 56 MOHM 5% 1W 1812
.056 OHM 1W 5%