KOA Speer WK73S2JTTE36LJ
WK73S Wide 1812 (4532Metric) 1218 Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 36mOhm 1W
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
WK73S FIXED RESISTOR Wide 2010 (5025Metric) 1020 Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 36mOhm 1W
설명
Res, 0R036, 1W, Thick Film, 1218 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2JTTE36LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.036ohm, 0.1897V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
RES 36M OHM 5% 1W 1812
RES 36 MOHM 5% 1W 1812