KOA Speer WK73S2HTTE13LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.013ohm, 0.114V, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 1020
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 13M OHM 5% 1W 2010
RES 13 MOHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 13MR