KOA Speer WK73S2H2TTE4R70F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 4.7ohm, 3.0659V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
설명
Res, 4R7, 1%, 2W, 1020 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2H2TTE4R70F