KOA Speer WK73S2H2TTE27L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.027ohm, 0.2324V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
설명
Wide terminal type flat chip resistors
1% ¡À200ppm/¡æ 27m¦¸ 1W 1020,2550 2.5mm*5mm*400¦Ìm
WIDE ELEC 1020 1% 2W 27MR