KOA Speer WK73S2H2TTE1R50F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1.5ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
설명
Wide terminal type flat chip resistors Automotive AEC-Q200
1.5 OHM 2W 1%