KOA Speer WK73S2BTTD1R8J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.8ohm, 1.1619V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
RCL 0612 Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.8Ohms 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.74ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
설명
RES 1.8 OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 1.8R