KOA Speer WK73S2B15TTDR200F
Res, 0R2, 1.5W, 0612, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2B15TTDR200F
NRND
가격 및 재고
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.2ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
.2 OHM 1% 1.5W 200PPM
WIDE ELEC 0612 1% 1.5W 0.2R