KOA Speer WK73S2B15TTD4R70F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 4.7ohm, 2.6552V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
FarnellWK73S2B15TTD4R70F05KTape & Reel
20h
Mouser660-WK73S2B15TD4R70F2,9201Tape & Reel
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.61%
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res, 4R7, 1%, 1.5W, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2B15TTD4R70F
4.7¦¸ ¡À1% 1.5W ¡À100ppm/¡æ 0612,1632 1.6mm*3.2mm*600¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 1.5W 4.7R