KOA Speer WK73S2B15TTD2R70F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2.7ohm, 2.0125V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
가격 및 재고
3개월간의 트렌드:
-48.82%
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 11 months ago)
설명
RES 2.7 OHM 1% 1.5W 1206
WIDE ELECT 0612 2.7R 1% 1.5W