KOA Speer WK73S2B15TTD15LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.015ohm, 0.15V, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 0612
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Higher Power Wide Terminal Type FlatChip Resistors Automotive AEC-Q200
5% ¡À800ppm/¡æ 15m¦¸ 750mW 0612,1632 1.6mm*3.2mm*300¦Ìm