KOA Speer WK73R3ATTE4323F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 432000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
KOA Speer SCT
설명
RES 432K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 432K