KOA Speer WK73R2JTTE222J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC1218JK-072K2L
RC Series 1218 2200 Ohm 1 W ±5 % ±200 ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor
Yageo GroupRC2512JK-072K2L
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 2.2kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-12ZYJ222U
Res General Purpose Thick Film 2010 2.2k Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
PanasonicERJ-1TYJ222U
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3-1622820-1
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
설명
RES 2.2K OHM 5% 1W 1812
WIDE ELECTRODE FC 1218 5% 1W