KOA Speer WK73R2JTTE132J
Res Thick Film 1218 1.3K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC2010JK-071K3L
Res Thick Film 2010 1.3K Ohm 5% 3/4W 100ppm/C Molded SMD SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2512JK-071K3L
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1.3kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0612 1.3K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010JK-071K2L
Res Thick Film 2010 1.2K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity / AMP7-1879499-5
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1300ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
RES 1.3K OHM 5% 1W 1812