KOA Speer WK73R2JTTE113J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 11000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC2512JK-0710KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 10kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-0710KL
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 0.75W(3/4W) 100ppm/ C Molded SMD Embossed T/R
Res Thick Film 1218 10K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R
TE Connectivity / AMP9-1879499-7
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 10000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
TE Connectivity / AMP9-1879499-9
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
설명
RES 11K OHM 5% 1W 1812
WIDE ELECTRODE FC 1218 5% 1W