KOA Speer WK73R2BTTD510J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 51ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupYC158TJR-0751RL
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 51ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0612 47 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
설명
RES 51 OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 51R