KOA Speer WK73R2BTTD363J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 36000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 33000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
설명
RES 36K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 36K