KOA Speer WK73R2BTTD244J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 240000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 240K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 240K