KOA Speer WK73R2BTTD1182D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 11800ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 11.8K OHM 0.5% 3/4W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 11.8K