KOA Speer WK73R2B15TTD221J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.72%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
설명
RES 220 OHM 5% 1.5W 1206
WIDE ELECT 0612 220R 5% 1.5W