KOA Speer WK73R2B15TTD18R0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 18ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
KOA Speer SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.44%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
설명
higher power, wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
RES 18 OHM 1% 1.5W 1206
WIDE ELECT 0612 18R 1% 1.5W