KOA Speer WK73R2ATTD19R1F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 19.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 19.1 OHM 1% 1W 0805
wide terminal type flat chip resistors, 0508, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0508 1% 19.1R