KOA Speer WK73R1JTTD2401F
Res Thick Film 0306 2.4K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
데이터시트 및 문서
KOA Speer SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.4kOhm 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 2400ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306