KOA Speer WK73R1JTTD15R0F
Res Thick Film 0306 15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
Farnell
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 15ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
Res, 15R, 1%, 0.5W, 0306 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R1JTTD15R0F
wide terminal type flat chip resistors, 0306, RoHS
KOA Speer SCT
15¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 0306 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm