KOA Speer WK73R1ETTP1873F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 187000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
KOA Speer SCT
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 187K OHM 1% 1/3W 0402
wide terminal type flat chip resistors, 0204, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0204 1% 0.33W 187K