KOA Speer UR73D1JTTD25L0F
Res, 0R025, 0.25W, Thick Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D1JTTD25L0F
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
-100%
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERJ-3BWFR027V
Res Thick Film 0603 0.027 Ohm 1% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-3BWFR024V
Res Thick Film 0603 0.024 Ohm 1% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-3BWFR025V
Res Current Sense Thick Film 0603 0.025 Ohm 1% 1/3W 0ppm/°C to 250ppm/°C Molded T/R
250mW Thick Film Resistors 0ppm/℃~+250ppm/℃ ±1% 27mΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 0.024 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 250ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 0603 0.025 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.025ohm, 0.0791V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Current Sensing Chip Resistor, 0603, RoHS
KOA Speer SCT
Current Sense Resistors - SMD 1/5W 0.025 Ohms 1% +300ppm