KOA Speer SR732BTTE1R27F
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.27ohm, 0.7969V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Mouser660-SR732BTTE1R27F1,5441Tape & Reel
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Res Thick Film 1206 1.27 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 1.33 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 1206 1.2 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 1206 1.3 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-071R27L
Res Thick Film 1206 1.27 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 1.27 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 1.27ohms 1% 100PPM
Thick Film Current Sense Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
1.27¦¸ ¡À1% 330mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm