KOA Speer RN73R1JTTD91R0F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 91ohm, 75V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Thin Film Resistors - SMD 91 ohm 1% 25 ppm
RES 91 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM25 91R