KOA Speer RN73R1JTTD5360F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 536ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Upverter
Farnell
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res, 536R, 1%, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RN73R1JTTD5360F50
RES 536 OHM 1% 1/10W 0603
RES, 536R, 1%, 0.1W, 0603;
MFC 0603 1% PPM50 536R