KOA Speer RN73R1ETTP1800F10
62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 180Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
Upverter
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 180ohm, 50V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 180 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 0.1% PPM10 180R