KOA Speer RN73H1JTTD9530B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 953ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Production
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-0.59%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
PanasonicERA-3AEB9530V
Res Thin Film 0603 953 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07953RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 953Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB8660V
Res Thin Film 0603 866 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 1.02K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 953ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
설명
RN73H FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 953Ohm 0.1W 1/10W
Thin Film Resistors - SMD 953Ohm,0603,0.1%,25p pm,100mW,75V
953¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm