KOA Speer RN73H1JTTD75R0F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES 75 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM10 75R