KOA Speer RN73H1JTTD68R1F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 68.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
설명
RES 68.1 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM10 68.1R