KOA Speer RN73H1JTTD4751F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4750ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES 4.75K OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM10 4.75K