KOA Speer RN73H1JTTD1820F100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 182ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES 182 OHM 1% 1/10W 0603