KOA Speer RN731JTTD2490F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 249ohm, 75V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 249 OHM 1% 1/16W 0603