KOA Speer RN731JTTD1092F100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 10900ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
관련 부품
TE Connectivity5-1879337-9
Res Thin Film 0603 10K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
TE Connectivity / AMP6-1879337-3
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 11000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity5-1879337-9
SMD Chip Resistor, 0603 [1608 Metric], 10.5 kohm, MC 1% Series, 50 V, Thick Film, 63 mW
설명
Res Thin Film 0603 10.9K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RN73 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.063W 1/16W 10.9kOhm ±100ppm/C
10.9K OHM 1% 100PPM 1/10W