KOA Speer RK73H2BTTD8664F
Res Thick Film 1206 8.66M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 8.66 Mohm, 250 mW, - 1%, 200 V
Yageo GroupRC1206FR-079M09L
Res Thick Film 1206 9.09M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 8200000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 9.09M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1206FR-078M2L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 8.2MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-078M06L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 8.06MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±400ppm/C 8.66MOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 8.66e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 8.66M OHM 1%