KOA Speer RK73H1JTTD56R0F
Res Thick Film 0603 56 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Upverter
Newark
3개월간의 트렌드:
-37.86%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0603FR-0756RL
Res Thick Film 0603 56 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-0756RL
Res Thick Film 0603 56 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-1356RL
PanasonicERJ-3EKF54R9V
Res Thick Film 0603 54.9 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 51 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 56.2ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
설명
125mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 56Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 56ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.125W 1/8W 56Ohm ±100ppm/C
Res, 56R, 1%, 0.125W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD56R0F.