KOA Speer RK73H1JRTTD2372D
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 23700ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0603DR-0723K7L
0603 23.7K Ohms 0.5% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 24000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-PA3D2322V
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 23200 ½, 0.5 %, 0.25 W
Yageo GroupRC0603DR-0722KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 22kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRC0603DR-0724K9L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 24.9kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-PB3D2372V
Res Thick Film 0603 23.7K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive
설명
RES 23.7K OHM 0.5% 1/10W 0603
FC 0603 0.5% ASR 23.7K