KOA Speer RK73H1HTTCM1872F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 18700ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TTIRK73H1HTTCM1872F30,00015KTape & Reel
19h
Arrow ElectronicsRK73H1HTTCM1872F010K
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-04-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 18.7K OHM 1% 1/20W 0201