KOA Speer RK73H1HRTTC3162F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 31600ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
NRND
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsRK73H1HRTTC3162F010K
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Datasheet3 페이지4년 전
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-12-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
설명