KOA Speer RK73H1FRTTBL4702F
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.03W, 47000ohm, 20V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 01005
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명